بیانیه ریاست دانشگاه فسا به مناسبت ۱۳ آبان ماه سال روز ملی مبارزه با استکبار جهانی

۱۳ آبان ۱۴۰۲ | ۰۸:۳۵ کد : ۴۰۴ اخبار
تعداد بازدید:۱۵۲۰
بیانیه ریاست دانشگاه فسا به مناسبت ۱۳ آبان ماه سال روز ملی مبارزه با استکبار جهانی

بیانیه ریاست دانشگاه فسا به مناسبت 13 آبان ماه سال روز ملی مبارزه با استکبار جهانی

بسم الله الرحمن الرحیم

فَأَمَّا عادٌ فاستکبروا فِی الأرْضِ بِغَیْرِ الْحَقِّ وَ قالُوا مَنْ أَشَدُّ مِنَّا قُوَّةً أَوَ لَمْ یَرَوْا أَنَّ اللَّهَ الَّذی خَلَقَهُمْ هُوَ أَشَدُّ مِنْهُمْ قُوَّةً وَ کانُوا بِآیاتِنا یَجْحَدُونَ 
(امّا قوم عاد به ناحق در زمین تکبّر ورزیدند و گفتند: چه کسی از ما نیرومندتر است؟!...)

۱۳ آبان نماد استکبار ستیزی و شکست ناپذیری ملت ایران در برابر استکبار جهانی است. این روز بزرگ که یوم الله نیز نامیده  شده است از جمله روزهای درخشانی است که در تاریخ ایران اسلامی برجسته است.

در این روز بزرگ فرزندان فداکار ایران اسلامی با تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در تهران به جهانیان فهماندند که با توکل به قدرت ایمان می‌توان در برابر هر طاغوتی ایستاد. بدون تردید استکبار ستیزی از مهم ترین پیام های ۱۳ آبان است؛ استکباری که امروز نیز با توسل به همان ابزارها و شیوه‌های همیشگی خود بار دیگر با جنایات گسترده رژیم صهیونسیتی اسرائیل علیه مردم غزه و کشتار کودکان، زنان و غیرنظامیان و بمباران مناطق مسکونی و حمله به بیمارستان ها و کادر درمان همراه گشته است.
مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی باحضور در راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، به دنیا اعلام خواهند کرد که با پیروی از ولایت فقیه در راه رسیدن به آرمان‌های انقلاب اسلامی همچون گذشته شعار مرگ بر آمریکا سر خواهند داد و تا آخرین نفس از مبارزه علیه ستمگران و مستکبران جهان دست نخواهند کشید
.  جامعه دانشگاهی دانشگاه فسا نیز همپای سایر هموطنان ولایی و همیشه در صحنه خود، با حضور با شکوه در راهپیمایی یوم‌الله 13 آبان ضمن گرامیداشت این روز تاریخی، یک بار دیگر به همه مستکبران عالم اثبات می‌کنند که مطیع امر، ولی زمان خود بوده و تا نفس در جان دارند از آرمان‌های حضرت امام (ره) و شهدای عالی مقام انقلاب اسلامی دفاع خواهند کرد.


نظر شما :